Mladi rukometaši Spartaka (U16) na Prvenstvu Srbije
Rukometna ekipa Spartak Vojputa, sastavljena od igrača do 16 godina, plasirala se na državno prvenstvo pošto su u poslednjem kolu Super lige Vojvodine, koje je održano u Somboru, zabeležili dve pobede.
U prvom susretu "putari" su pobedili ekipu Mladost TSK sa 25:14 (12:9), a nakon toga su bili bolji i od Jugovića rezultatom 20:15 (12:7).
Na kraju Super lige Spartak Vojput je zauzeo četvrto mesto iza Vojvodine, Somborelektra i Lavova. Ove četiri ekipe obezbedile su plasman na državno prvenstvo koje će se održati početkom juna meseca.
Postavljeno pre 9 godina i 1 mesec
1
2298
Komentari