Pregleda: 834

Mali fudbal: Spartak uzeo bod na startu drugog dela prvenstva

23.02.2021. u 09:11h
Proteklog vikenda odigrane su i prve utakmice drugog dela prvenstva u malom fudbalu. Spartak je na startu uknjižio bod.

Spartak je odigrao nerešeno na startu drugog dela šampionata u okviru 11. kola Futsal lige Vojvodine, grupa zapad protiv "Tanga" iz Novog Sada. Iako su gosti imali prednost posle prvog poluvremena, Subotičani su u nastavku uspeli da izjednače i uzmu bod.

Brzo su Novosađani stigli do prednosti sa dva gola Davida Popovića. Uspeo je Nikola Maksimović da smanji tu prednost, ali je Sršan Vukaljević pre odlaks na pauzu povećao vođstvo Tanga na 1:3.

U nastavku utakmice Spartak je prikazao mnogo bolju igru, ali je pred protivničkim golom bio izuzetno raspoloženi Žarković koji je odolevao svim napadima. Ipak je poklekao pred Popovićem i Zolnajićem i na kraju su bodovi podeljeni.

Spartak – Tango 3:3 (1:3)
Maksimović 8’, Popović 21’, Zolnajić '23, Popović 2’, 4’, Vukaljević 20’

Spartak: Bjelica, Zolnajić, Popović, Glogovac, Lazić, Janković, Žiža, Kujundžić, Matijević, Maksimović, Horvacki, Nedić.

Tango: Žarković, Nedeljković, Spajić, Vukaljević, Katana, Marović, Spasojević, Popović.

Spartak je u narednom kolu slobodan, a potom ga čeka derbi meč u Bajmoku.