Pregleda: 1523

Mali fudbal: Spartak poražen u prvom finalnom meču od Novog Sada

19.04.2021. u 14:48h
U prvom finalnom meču plejofa Vojvođanske futsal lige, Spartak je poražen u Hali sportova od Novog Sada sa 7:1. Iskusnija ekipa gostujućeg tima rešila je pitanje pobednika već u prvom poluvremenu.

Gosti su vrlo brzo stigli do prednosti. Lazić je prvi zatresao mrežu Subotičana već posle četiri minuta igre, a Stanojević odmah udvostručio prednost. Pokušavali su domaćini da smanje vođstvo Novog Sada, ali nisu uspeli. Lazić se po drugi put upisao u listu strelaca za 3:0, a potom je Popovvić sa dva brza gola povećao na 5:0. Pre odlaska na odmor gosti su stigli i do šestog pogotka.

U nastavku meča Spartak je pružio veći otpor, ali to nije bilo dovoljno. Novosađani su postigli i sedmi pogodak, a počasni gol za domaćina dao je Goran Popović i ujedno postavio rezultat prvog susreta – 1:7.

Spartak -  Novi Sad 1:7 (0:6)
Popović 39’ – Lazić 4’, 10’, Stanojević 5’, Popović 12’, 13’, Stanić 16’, Kostić 32’

Spartak: Bjelica, Popović, Maksimović, Ivković, Glogovac, Jaković, Kujundžić, Horvacki, Nedić, Lazić.

Novi Sad: Maksimović, Lazić, Rnić, Stanojević, Simić, Petrić, Popović, Lučanović, Ilić, Pajić, Stanić, Kostić, Đurić.