Loš prijem kod Velimira Ilića
24.12.2007. u 21:56h
0
1423
Predsednik opštine Subotica Geza Kučera je razočaran posetom Ministarstvu za infrastrukturu. On kaže da nakon višečasovnog čekanja ništa nije dogovoreno i da bi trebalo ovih dana da pomoćnica ministra Velimira Ilića poseti Suboticu. U pet minuta koliko im je Ilić posvetio u Beogradu razgovarali su o izgradnji zaobilaznice Y krak, autoputa Horgoš Požega, kao i o izgradnji ulica.
Postavljeno pre 18 godina i 6 meseci
0
1423
Komentari