Koncert Ravnice
20.12.2007. u 16:57h
0
1399
U Velikoj većnici gradske kuće ansambl "Ravnica" sinoć je održao svoj drugi koncert.U prepunoj sali većnice tamburaški orkestar je zabavljao starogradskom muzikom. Ansambl postoji 15 godina.
Postavljeno pre 18 godina i 6 meseci
0
1399
Komentari