Pregleda: 2093

Karate: Takmičari Spartak Enpija osvojili 38 medalja na Kupu Vojvodine u Apatinu

22.11.2018. u 11:00h
U nedelju, 18. novembra, u Apatinu je održan Kup Vojvodine u katama i borbama, za sve uzraste, pojedinačno i ekipno. Takmičari Spartak Enpija osvojili su ukupno 38 medalja - 18 zlatnih, 7 srebrnih i 13 bronzanih.

Na turniru u Apatinu nastupilo je 20 klubova sa 480 takmičara. Takmičenje je bilo eliminacionog karaktera jer plasman sa regiona na Kup Srbije ostavrivalo je po 8 najboljih takmičara i po 4 najbolje ekipe.

Takmičari Karate kluba „Spartak-Enpi“ ostvarili su izuzetne rezultate i osvojeno je ukupno 38 medalja. (18 zlatnih, 7 srebrnih i 13 bronzanih).

Zlato:

Kate -  Osvald Bendžamin, Uzelac Nikola, Pokornić Ognjen, Bognić Elvira, kata tim petlića (Osvald Bendžamin, Ćuruvija Stevan, Fedor Nađ)

Stevan Ćuruvija, Bendžamin Osvald, Fedor Nađ-Fedor

Borbe – Marodić Uroš, Kolar Nenad, Buljovčić Dario, Grbić Vladan, Ćojder Teodora, Kopilović Ema, Barašević Ines, Popović Milena, Grbić Sanja (ktg – 65), Grbić Sanja (apsolutna),  tim pionira (Marodić Uroš, Pokornić Sergej, Kolar Nenad), tim pionirki (Ćojder Teodora, Stojanović Nađa, Kopilović Ema), tim kadetkinja (Barašević Ines, Popović Milena, Horvat Višnja)

Srebro:

Borbe – Pokornić Sergej, Kuktin Marjan, Pokornić Ognjen, Stojanović Nađa, Popović Lidija, tim muških nada (Dozet Dejan, Kuktin Marjan, Major Kevin), tim seniora (Grbić Vladan, Stepanović Dejan)

Bronza:

Kate – Kerleta Pavle, Nađ Fedor, Marodić Uroš, Stojanović Nađa, Vasić Milica,Stepanović Jovana, kata tim pionira (Marodić Uroš, Pokornić Sergej, Kolar Nenad), kata tim muških nada (Buljovčć Dario, Pokornić Ognjen, Uzelac Nikola), kata tim ženskih nada (Čajkaš Maja, Stojanović Petra, Stojanović Nađa)

Višnja Horvat, Milena Popović, Ines Barašević

Borbe – Horvat Vladan, Grbić Vladan, tim kadeta (Cvetićanin Stevan, Horvat Vladan), tim ženskih nada (Čajkaš Maja, Stojanović Petra, Popović Lidija)

Predstojećeg vikenda (subota, 24. novembar) za petliće, poletarce i pionire KK "Spartak Enpi" očekuje nastup na Kupu Srbije.