Isključenje vode
15.10.2007. u 19:54h
0
1465
Zbog radova na vodovodnoj mreži sutra neće biti vode od 9 do 12 časova u Bajmoku i od 9 do 14 sati u naselju Čantavir, saopštili su izjavnog komunalnog preduzeća Vodovod i kanalizacija.
Postavljeno pre 18 godina i 8 meseci
0
1465
Komentari