Grad sufinansira video nadzor u pet škola u Subotici
Grad Subotica sufinansiraće sa skoro milion dinara postavljanje video nadzora u pet osnovnih škola na teritoriji grada radi povećanja bezbednosti učenika.
Prema danas usvojenoj odluci Gradskog veća, na osnovu javnog poziva Pokrajinskog sekretarijata za privredu, zapošljavanje i ravnopravnost polova odobreno je učešće grada Subotica od 974.528,17 dinara u realizaciji projekta vrednog oko 1.674.528,17 dinara.
Ostatak sredstava obezbediće Pokrajinski sekretarijat na osnovu konkursa za sufinansiranje projekata iz oblasti elektronskih komunikacija i informacionog društva.
Interesovanje za nabavku video nadzora iskazale su osnovne škole "Ivan Milutinović", "Miroslav Antić", "Majšanski put", "Hunjadi Janoš" i "Sečenji Ištvan" za svoja dva objekta.
Postavljeno pre 11 godina i 7 meseci
1
2678
Komentari