• Pregleda: 2061

Fudbaleri Spartak Zlatibor vode poraženi u Jagodini

Fudbaleri Spartak Zlatibor vode u okviru 22. kola Jelen Super lige poraženi su u Jagodinu ubedljivim rezultatom 3:0. Pobednik je bio odlučen već u prvih 45 minuta kada je domaćin, posle vođstva u 29 minutu, uspeo u nadohnadi prvog poluvremena da postigne još dva gola.

Ovo je peti poraz subotičkog superligaša, treći u prolećnom delu prvenstva. U sledećem kolu na domaćem terenu fudbaleri Spartak Zlatibor vode ugostiće aktuelnog šampiona ekipu Partizana.

Izvor: RTV Yueco

povezane teme

5
Suboticanin Odgovori
Malo jaci fudbal kad se prva liga igra u svakom drugom selu. Gde je ta Jagodina? I taj Spartak, klub koji je vecito igrao u drugoj ligi za vreme SFRJ, sad pokazuju koliko je to jaka liga kad budu ubedljivo porazeni u nekoj Jagidini. I navijaci Spartaka, njih 30, hoce kao neki stadion. Da, da, da, kako da ne, mislim to treba, cccc. Smesno. I jos sanjaju o nekim internacionalnim nastupanjima, ma daj.
Ej, sad kad dodje Partizan, onda ko voli da gleda mnostvo golova, slobodno idite, ima da se igra samo u jednom sesnaestercu, a golova, pa bice, ima da bude rukometni rezultat.
subotičanin Odgovori
@Subotičanin
Iskreno ali iskreno mi te je žao...
MARINCI-CENTAR Odgovori
30? pa kompleksasu jedan dokle ces vise da pljujes svoje sugradjane?! stidi se svog imena !
sas Odgovori
Kome je jos do fudbala posle najnovijih namestanja sudija u korist partizana.Spartak ove sezone igra ocajno,crno mu se pise.Bojkot jsl(jadne super lige)