Pregleda: 2325

Fudbaleri Bačke 1901 savladali Dinamo u Kupu

13.05.2015. u 22:10h
Bačka 1901 u meču pretkola Kupa Srbije savladala je Dinamo iz Pančeva sa 3:0.

Bolju igru tim Slobodana Kustudića krunisao je u prvom poluvremenu sa dva pogotka.

Vođstvo Subotičanima doneo je Radosavljev u 24. minutu sa bele tačke. Na 2:0 povisio je Slavko Damjanović u 35. minutu. Priliku da smanji prednost domaćina imao je Čikić u finišu prvog poluvremena, ali je Kiš iskusno napravio prekršaj i osujetio kontru gostiju.

Drugo poluvreme nije donelo velike promene na terenu. Bačka je i dalje diktirala tempo igre, a konačnih 3:0 postavio je Saša Kiš.

Bačka 1901 – Dinamo 3:0 (2:0)