Pregleda: 3817
Foto

Fudbaleri Bačke 1901 poraženi od Omladinca (0:1)

27.05.2017. u 23:17h
Fudbaleri Bačke 1901 poraženi su na domaćem terenu od Omladinca iz Starih Banovaca minimalnim rezultatom. Drugoplasirana ekipa za gol je bila bolja od mladog tima Subotičana.

Gosti su prvi zapretili već u osmom minutu, ali je Tasić dobro intervenisao. Novi napad igrači Omladinca iskoristili su i došli do vođstva. Alen Haska je prošao po levoj strani, odlično centrirao, a Predrag Pejčinović olako plasirao loptu u gol Bačke za 1:0. Pokušavali su Subotičani do kraja prvog dela meča da izjednače, nizale su se prilike,  međutim odbrana gostiju je odolela.

U nastavku susreta domaći tim je zaigrao bolje, ali nije našao rešenje da poravna rezultat. Omladinac je u 72. minutu mogao do poveća prednost, Jovanović je uputio silovit šut, međutim Tasić se nije dao iznenaditi. Do kraja susreta  nije bilo veće opasnosti ni po jedan gol, gosti su minimalcem stečenim na početku meča došli do nova tri boda koja su ih učvrstila na drugu poziciju tabele.

Kolo pre kraja prvenstva Bačka ima 40 bodova i nalazi se na petom mestu, a u  poslednjem meču sezone igraće sa liderom Bratstvom u Prigrevici.

Bačka 1901 – Omladinac 0:1 (0:1)
Pejčinović 12

Bačka 1901: Tasić, Sili, Nađ (Šijačić), Kiš, Pejović, Zolnajić, Milikić, Stamenković (Spremo), Jakovljević, Vojnić, Bursać.

Omladinac: Jagodić, Ivetić  (Petronijević), Radojčić (Jovanović), Ma. Živković, Maksimović, Mi. Živković, Spasić, Nikolić, Haska, Pejčinović  (Božinović), Ležaić .

Fudbal: Bačka 1901 - Omladinac Fudbal: Bačka 1901 - Omladinac Fudbal: Bačka 1901 - Omladinac Fudbal: Bačka 1901 - Omladinac Fudbal: Bačka 1901 - Omladinac Fudbal: Bačka 1901 - Omladinac Fudbal: Bačka 1901 - Omladinac Fudbal: Bačka 1901 - Omladinac