Pregleda: 1476

Fudbal: Krmar za pobedu Bačke 1901 protiv Odžaka (3:2)

12.04.2018. u 14:34h
Slavili su fudbaleri Bačke 1901 u 19. kolu Srpske lige, grupa Vojvodina, protiv Odžaka. Subotičani su bili uspešniji i pobedili sa 3:2. Iako su gosti dva puta uspeli da izjednače, Krmar se u finišu meča pobrinuo da bodovi ostanu u Subotici.

Dobrom igrom domaći tim je stigao do vođstva  golom Orčića, međutim gosti su veoma brzo izjednačili. Vodila se borba do 33. minuta kada je Milivoj Krmar doneo novo vođstvo Bačkoj.

U nastavku susreta viđena je odlična igra obe ekipe. Manojlović je propustio priliku da povisi prednost Subotičana, što su gosti kaznili i ponovo stigli do izjednačenja. Ipak u samoj završnici utakmice Krmar se našao na dobrom mestu, iskoristio svoju šansu i pogodio za novu pobedu Bačke, treću po redu.

Bačka 1901 – Odžaci 3:2 (2:1)
Orčić u 21', Krmar 33' i 83' - Matijašević 23', Šakić 52'

Bačka: Gabrić, Jakovljević (Spremo), Arežina, Masalušić, Orčić, Simić (Šijačić), Medić (Temunović), Nađ, Manojlović, Krmar, Bursać.

Odžaci: Brač, Vukelić (Miličković), Jerinić, Rajkovača (Đurović), Šakić, Tutnjević, Resanović, Veselinović, Ivelja (Vujmilović), Adamović, Matijašević.