Pregleda: 1349

Fudbal: "Golubice" u polufinalu nacionalnog Kupa

26.04.2018. u 11:07h
Šampionke Srbije, fudbalerke Spartaka, olako su u četvrtfinalu Kupa Srbije savladale Kanjižu ubedljivim rezultatom 9:0 i plasirale se u polufinale namasovnijeg klupskog takmičenja.

Ekipa Borisa Arsića odlično je otvorila utakmicu i već u drugom minutu golom kapitenke Violete Slović došla do prednosti. Razigrane golubice do isteka prvog poluvremena još dva puta su zatresle protivničku mrežu.

U nastavku meča viđena je prava goleada. Spartak je naterao domaćina da kapitulira pet puta i na kraju zasluženo slavio visokim rezultatom 9:0.

Kanjiža - Spartak 0:9 (0:3)
Slović 2', 11', 54', 67', Baka 13', Frajtović 69, Kričak '75', Clare 79', Aimee 89'

Kanjiža: Ubović, Šoti, Lazić, Kermeci, Jelača, Drobnjak, Totajev, Kosoruš, Magoši, Balaž, Knežević

Spartak: Kostić (Cetinja), Baka, Vajda, Slović, Frajtović,Marfi, Filips, Filipović, Pavlović (Bradić), Kričak, Mostarac.