Pregleda: 984

Fudbal: "Golubice" nemilosrdne u Požarevcu

29.10.2018. u 09:31h
Fudbalerke Spartaka još jednom su pokazale kvalitet i na gostovanju u Požarevcu deklasirale domaći tim sa 8:0 u 10. kolu Superlige Srbije. Tim Borisa Arsića dominirao je na terenu i u svim segmentima nadvisio protivnika.

Slavio je Spartak u Požarevcu. Za vođstvo se pobrinula Okiere, a do siteka prvog poluvremena „golubice“ su još dva puta zatresle mrežu Požarevljanki.

U nastavku je viđeno još pet golova Subotičanki. Nisje domaći tim imao rešenje u odbrani za razigrane Subotičanke. Morao je položiti koplja i upisati ubedljiv poraz, a za to su se pobrinule  Okiere, Pavlovićeva, Matićeva i Filipovićeva.

Požarevac – Spartak 8:0 (3:0)
Okyere 35', 50' i 81', Pleuler 44', Pavlović 45' i 67', Matić 74', Filipović 87'

Požarevac: Milojević, Milanović, Milosavljević, Malijar, Ivanišević, Milinović, Vukašinović (Jovkić), Gangolj (Jenić), Vuković, Ilić (Đulejić), Trišić

Spartak: Kostić, Vajda(Baka), Slović, Frajtović, Pleuler, Ilić, Filipović, Okiere, Pavlović, Tcheury (Kričak), Matić.

U narednom kolu Spartak dočekuje Mašinac. Derbi utakmica je na programu u subotu 3. novembra.