Pregleda: 992

Fudbal: Bačka 1901 poražena u Bečeju

09.05.2021. u 14:47h

Bečejci su vrlo brzo stigli do prednosti. Tomčić je asistirao, a Kobiljski bio precizan. Borili su se Subotičani i uspeli da izjednače i to sa bele tačke. Anđić je centrirao, Žiža uputio udarac i pogodio u ruku Milina. Kazneni udarac realizovao je Glišović -1:1.

Drugo poluvreme samo što je počelo, Kobiljski je ponovo doveo Bečej u vođstvo. Nije dugo trajala radost domaćina. Glišović se pobrinuo za novo izjednačenje. Anđić ga je dugom loptom uposlio, a on poravnao rezultat. Nije dugo trebalo Bečejcima da ponovo steknu prednost. Ilić je u 56. minutu postigao gol za 3:2,  tačku na pobedu stavio je Tomić samo pet minuta kasnije - 4:2.

Bečej – Bačka 1901 4:2 (1:1)
Kobiljski 14’, 46’, Ilić 56’, Tomić 72’ – Glišović 35’(p), 48’

Bečej: Milovanov, Milin (Hasičić), Vorgučin, Tutnjević, Nađ (Ostojić), Mastilo, Tomić, Nijemčević (Tišma), Ilić (Krajinović), Tomčić, Kobiljski.

Bačka: Ćuruvija, Ćulibr, Lončar, Bjedov (Đurović), Mezei, Simić (Kostić), Žiža, Anđić, Glišović, Kežmen, Krmar (Provči).

U narednom kolu Bačka 1901 dočekuje Jedinstvo iz Stare Pazove.