Pregleda: 3090

Efikasna "Bačka 1901" pobedila "Jedinstvo" iz Banatskog Karađorđeva (5:0)

05.05.2013. u 00:52h
Izvor: FK "Bačka 1901"
Fudbaleri Bačke su posle bolje i efikasnije igre sasvim zasluženo savladali ekipu Jedinstva sa visokih 5:0.

Pred oko 200 gledaca na stadionu kod Somborske kapije fudbaleri su odigrali efikasan meč i sasvim zasluženo pobedile Jedinstvo iz Banatskog Karađorđeva.

Na poluvreme se otišlo sa dva gola u mreži gostiju, dok je nastavak doneo nova uzbuđenja i nove golove. Rezultat je mogao biti i ubedljiviji, ali je domaćin propustio nekoliko povoljnih prilika. Strelci: Sovilj, u 21. i 62. minutu, Miodrag Guberinić u 31., Ivanović u 49. i Aleksić u 71. minutu.

S obzirom da je Vršac igrao nerešeno, sada je Bačka usamljena na drugoj poziciji, sa tri boda prednosti u odnosu na Vršac, ali u zaostatku 9 bodova za vodećim Jedinstvom iz Novog Bečeja.

Bačka 1901 - Jedinstvo Banatsko Karađorđevo 5:0 (2:0)