Druženje sa odbojkašima u hotelu Galleria

20.06.2014. u 18:12h
0
1877
Izvor: Subotica.com
U atriumu hotela Galleria, sutra će se, u već ustaljenom terminu od 10 do 12 časova održati igraonica za decu.
Druženje sa odbojkašima u hotelu Galleria

Tom prilikom, najmlađi Subotičani biće u prilici da se druže sa prvotimcima odbojkaškog kluba Spartak, Ljubišom Janjićem i Ismarom Elezovićem.

Osim toga, iz hotela Galleria obećavaju mališanima i njihovoj pratnji mnogo smeha, zabave i dobar provod.

Postavljeno pre 12 godina i 4 dana
0
1877

Komentari

0
Komentara
Napiši komentar
Pošalji komentar
Dodaj grafički fajl
(do 20 MB)
    Imaš na raspolaganju 1000 karaktera
    Pravila komentarisanja
    Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.