Druženje sa odbojkašima u hotelu Galleria
U atriumu hotela Galleria, sutra će se, u već ustaljenom terminu od 10 do 12 časova održati igraonica za decu.
Tom prilikom, najmlađi Subotičani biće u prilici da se druže sa prvotimcima odbojkaškog kluba Spartak, Ljubišom Janjićem i Ismarom Elezovićem.
Osim toga, iz hotela Galleria obećavaju mališanima i njihovoj pratnji mnogo smeha, zabave i dobar provod.
Postavljeno pre 12 godina i 4 dana
0
1877
Komentari