Diplome za negovatelje
21.12.2007. u 16:42h
0
1867
Polaznici kursa za bolničare- negovatelje danas su primili diplome. Obuku 20 polaznika finansirala je Nacionalna služba za zapošljavanje, a realizovala Medicinska škola u saradnji sa Zdravstvenim i Gerontološkim centrom.
Postavljeno pre 18 godina i 6 meseci
0
1867
Komentari