Advokati od sutra štrajku
Advokatska komora Srbije odlučila je da od sutra do petka svi advokati u zemlji stupe u štrajk zbog povećanja poreskih obaveza za paušalno plaćanje dažbina.
To znači da advokati neće biti prisutni na sudjenjima, istragama, saslušanjima u policiji ili tužilaštvu u slučajevima gde je po zakonu neophodno prisustvo branioca.
Sud u Subotici službeno je obavešten o stavu Advokatske komore Srbije. Doneta je odluka da se u svakom pojedinačnom slučaju oceni da li će se proces održati ili otkazati.
Postavljeno pre 12 godina i 17 časova
11
4025
Komentari