AD Panonija
15.11.2007. u 17:49h
0
1753
Blizu 70 radnika AD Panonija Kožara u stečaju od danas mogu da traže svoja potraživanja. Nakon donošenja nacrta rešenja za glavnu deobu, radnici mogu da se obrate nadležnima u Opštinskom veću Saveza samostalnih sindikata ili Trgovinskom sudu. Nakon toga, Agencija za privatizaciju donosi rešenje o deobi.
Postavljeno pre 18 godina i 7 meseci
0
1753
Komentari