Pregleda: 2483

8 medalja jedriličara na Otvorenom prvenstvu Vojvodine

23.07.2013. u 11:19h
Jedriličari JK "Palić" sa izvrsnim rezultatima su završili ovu regatu. Takmičari kluba nakon 6 uspešnih trka osvojili 5 zlata 2 srebra i jednu bronzu.

Na ovom prvenstvu učestvovalo je 36 najboljih takmičara iz 6 klubova Vojvodine i Srbije. Odlični vremenski uslovi, dobra organizacija i ferplej su učinili da sve prođe u najboljem redu.

Na juče završenom Otvoreno prvenstvo Vojvodine u jedrenju, u klasi Optimist, Kristina Boja je osvojila čak 3 zlata, pobedila je u ukupnom plasmanu u kategoriji devojaka I u kategoriji do 12 godina.

U klasi Laser Standard Firstner Balint je osvojio zlato a Gergić Karolj srebro, a u klasi Finn Tihomir Zakić je osvojio zlato, Igor Ujvari srebro a Ištvan Boja bronzu.

Za ostale rezultate pogledajte konačan plasman po kategorijama na sajtu JK "Palić".