12 ulica posuto tucanikom
U proteklih dvadesetak dana oko 12 ulica u prigradskim naseljima je posuto tucanikom. U pitanju su mesne zajednice Željezničko naselje, Zorka i Peščara.
U toku su radovi i na ravnanju neasfaltiranih ulica u Subotici.Za ove namene, preko Javnog preduzeća "Direkcija za izgradnju grada", iz gradskog budžeta je izdvojeno 10 miliona dinara.
Stanovnici Bajmočke ulice u Željezničkom naselju 30 godina čekaju asfalt. Zadovoljni su što više neće imati problema sa blatom.
U Željezničkom naselju četiri ulice su posute tucanikom.Predstavnici mesne zajednice kažu da se u naselje nije ulagalo i da će narednom periodu pokušati da povećaju procenat uređenih i asfaltiranih ulica.
U lokalnoj samoupravi kažu da su ulice nasute tucanikom na osnovu ranijih zahteva i peticija građana. Radovi su bili raspoređeni u mesnima zajednicama, na lokacijama gde je to najpotrebnije.
Postavljeno pre 14 godina i 4 nedelje
7
3043
Komentari