Dani evropske baštine - Firenca u Subotici (II)

Gradski trg
30. septembar 2012. u 17:00 časova
Zbog pokazanog velikog interesovanja i lepih reči podrške dragih sugrađana, i učestalih pitanja i predloga da obavezno ponovimo gradsku šetnju kroz mapu neorenesansnih palata... uvideli smo da je predstojeći vikend ustvari i zadnji dan u septembru, te proverili vremensku prognozu koja najavljuje poslednje tople dane, pa shodno tome, doneli odluku da Vam pošaljemo pozivnicu na ponovno druženje: Dani evropske baštine - Firenca u Subotici Nedelja, 30. septembar 2012. godine - početak u 17.00 časova kod sunčanog sata ispred Gradske kuće
Dani evropske baštine - Firenca u Subotici (II)
pre 13 godina i 9 meseci
0
1815

Komentari

0
Komentara
Napiši komentar
Pošalji komentar
Dodaj grafički fajl
(do 20 MB)
    Imaš na raspolaganju 1000 karaktera
    Pravila komentarisanja
    Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.