Top teme:
Predavanje Udruženja dijabetičara Subotica
Otvoreni univerzitet
24. oktobar 2012. u 17:00 časova
Udruženje dijabetičara Subotica organizuje predavanje na temu "Kako povećati kvalitet terapija kod dijabetičara. Predavanje će sutra na Otvorenom univerzitetu od 17 časova u sali 213 održati lekar opšte prakse doktor Tumbac Emeke. Na istom mestu od 16 časova moguće je merenje nivoa šećera u krvi, krvnog pritiska i upis novih članova.
pre 13 godina i 8 meseci
0
1508
Komentari