Top teme:
Nova serija predavanja o dijabetesu
Otvoreni univerzitet
23. januar 2013. u 17:00 časova
Udruženje dijabetičara Subotice nastavlja sa novom serijom predavanja i u ovoj godini.
U sredu, 30. januara sa početkom u 17 časova, biće održan okrugli sto na temu „Za bolje sutra svih dijabetičara”. Predavanje će biti održano na prvom spratu u sali broj 213 Otvorenog univerziteta.
Od 16 časova, članovi Udruženja moći će da besplatno izmere nivo šećera u krvi i krvni pritisak, dok će se istovremeno obavljati i upis novih članova.
pre 13 godina i 5 meseci
0
1625
Komentari