Top teme:
Akcija Planinarskog kluba - "Šetajmo u prirodi"
Subotica
23. februar 2014. u 08:00 časova
Akcija "Šetajmo u prirodi", koju organizuje planinarski klub "Spartak biće održana u nedelju, 23.februara. Svi zainteresovani učesnici okupljaju se na železničkoj stanici u Subotici u 7 časova. Putuje se putničkim vozom u 7 i 32 do Skendereva, gde počinje pešačenje. Ide se stazom dužine oko 15 kilometara, koja vodi prema Gornjem i Donjem Tavankutu do železničke stanice. Voz za Suboticu polazi u 12 časova i 43 minuta.
pre 12 godina i 4 meseca
0
1710
Komentari