Top teme:
Скуп: Желимо нормалан живот, без блокада
Subotica
23. avgust 2025. u 18:30 časova
Суботичани се и данас окупљају са јасним ставом: Желимо нормалан живот, без блокада
Данас ће се Суботици, једном од 80 места широм Србије, по други пут окупити грађани да још једном изразе свој став да желе стабилност, да живе пристојно и боље, као и да планирају будућност.
На простору Корзоа, са почетком у 18:30 часова, окупљање ће бити мирно и достојанствено, а захтев грађана је врло јасан - желе свакодневицу без блокада, без мржње и без малтретирања уз поруку да су сити рушења.
Желе мир, право на слободу кретања, рада и на достојанствен живот, И позивају грађане на мир и повратак нормалном животу и раду свих институција
pre 10 meseci i 5 dana
0
836
Komentari