Tribina: "Da li je Subotica bezbedan grad?"

Tehnička škola "Ivan Sarić"
19. novembar 2013. u 18:00 časova
U utorak, 19. novembra u 18 časova, u Konferencijskoj sali Tehničke škole “Ivan Sarić” (Trg Lazara Nešića 9) održaće se tribina pod nazivom "Da li je Subotica bezbedan grad?". Tribinu organizuje Tim za zaštitu učenika od nasilja u saradnji sa učenicima ove škole, a očekuje se učešće predstavnika MUP-a Subotica, Komunalne policije, lokalne samouprave, Centra za socijalni rad i Kancelarije za mlade.
pre 12 godina i 7 meseci
0
1870

Komentari

0
Komentara
Napiši komentar
Pošalji komentar
Dodaj grafički fajl
(do 20 MB)
    Imaš na raspolaganju 1000 karaktera
    Pravila komentarisanja
    Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.