Top teme:
Tribina: "Da li je Subotica bezbedan grad?"
Tehnička škola "Ivan Sarić"
19. novembar 2013. u 18:00 časova
U utorak, 19. novembra u 18 časova, u Konferencijskoj sali Tehničke škole “Ivan Sarić” (Trg Lazara Nešića 9) održaće se tribina pod nazivom "Da li je Subotica bezbedan grad?".
Tribinu organizuje Tim za zaštitu učenika od nasilja u saradnji sa učenicima ove škole, a očekuje se učešće predstavnika MUP-a Subotica, Komunalne policije, lokalne samouprave, Centra za socijalni rad i Kancelarije za mlade.
pre 12 godina i 7 meseci
0
1870
Komentari