Odavanje počasti poginulima u Novom Sadu

Ekonomski fakultet
18. decembar 2024. u 11:45 časova

Svakoga dana u 11:52 kao studenti Ekonomskog fakulteta u blokadi odajemo počast poginulima ispod nadstrešnice koja se dogodila 1. novembra na Železničkoj stanici u Novom Sadu. Svakoga dana nam se pridružuje sve više i više građana u odavanju počasti te pozivamo sve građane da nam se pridruže kako ne bi zaboravili da i dalje čekamo da se odgovorni za nesreću procesuiraju.

Odavanje počasti poginulima u Novom Sadu
pre 1 godinu i 6 meseci
0
654

Komentari

0
Komentara
Napiši komentar
Pošalji komentar
Dodaj grafički fajl
(do 20 MB)
    Imaš na raspolaganju 1000 karaktera
    Pravila komentarisanja
    Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.