Top teme:
Noćno pešaćenje u organizaciji planinarskog kluba "Spartak"
Subotica
17. novembar 2012. u 22:00 časova
Tradicionalno novembarsko noćno pešačenje okolinom Subotice u organizaciji planinarskog kluba "Spartak" održaće se u noći između 17. i 18. novembra.
Okupljanje učesnika je na Makovoj sedmici, na poslednjoj stanici autobuske linije broj 3, poslednji polazak u 22 sata sa Bajskog puta. Pešačiće se ka jezeru Tresetište, a zatim do Subotice i prostorija planinarskog kluba.
Svi koji žele da učestvuju u ovoj šetnji sa sobom treba da ponesu baterijsku lampu, hranu i piće, a odeću i obuću treba da prilagode vremenskim prilikama.
pre 13 godina i 7 meseci
0
1752
Komentari