Top teme:
Koncert Subotičke filharmonije - Gradska kuća
17. novembar 2009.
Na programu : Albrechtsberger, Albinoni, A.Vivaldi, E.Verebeš, C.Debussy, B.Krol.
Solista : Nikola Peić - trombon.
Ulaz na ovaj koncert je besplatan
Početak u 20 časova
Solista : Nikola Peić - trombon.
Ulaz na ovaj koncert je besplatan
Početak u 20 časova
pre 16 godina i 7 meseci
0
1618
Komentari