Top teme:
Protestni skup u organizaciji Ravnice srpske
Gradski trg
17. februar 2013. u 15:00 časova
U nedelju, 17. februara će se održati protest na gradskom trgu sa početkom u 15 časova.Protest se organizuje protiv nezakonitog samoprogalašenja nezavisnosti samozvane države "Kosovo".
Cilj protesta jeste da se jasno i glasno poruči da je u 21. veku nedopustivo kršenje međunarodnog prava i da se vrši nepravda nad preostalim srpskim stanovništvom na Kosovu. Okupljanje je ispred spomenika Cara Jovana Nenada, a organizatori skupa su Svetosavska omladina,članovi Srpske ravnice i druge organizacije i udruženja. U saopštenju koje je upućeno navodi se da je zabranjeno konzumiranje alkhola kao i bilo kakvo narušavanje ili pokušaj narušanja upustava koja će biti izrečena na mestu okupljanja.
pre 13 godina i 4 meseca
0
1996
Komentari