Promocija ekipe FK "Spartak Zlatibor voda"

Gradski trg
17. avgust 2012. u 19:00 časova
Fudbalska sezona za mušku ekipu Spartaka je zvanično počela prošle nedelje ali prva prvenstvena utakmica koju naš klub igra na domaćem terenu je ove subote, 18. avgusta od 17:30h kada nam u goste dolazi ekipa novosadske Vojvodine. U susret ovom dešavanju pored poziva za publiku da u velikom broju dođe u subotu na Gradski stadion, fudbalski klub "Spartak Zlatibor voda" poziva i sve zainteresovane na promociju ekipe u sezoni 2012 / 2013 koja će se održati dan ranije, u petak, 17. avgusta od 19 časova na Gradskom trgu. Ovom prilikom biće predstavljen kompletan prvi tim i stručni štab u novoj sezoni kao i Spartakova škola fudbala.
pre 13 godina i 10 meseci
0
1789

Komentari

0
Komentara
Napiši komentar
Pošalji komentar
Dodaj grafički fajl
(do 20 MB)
    Imaš na raspolaganju 1000 karaktera
    Pravila komentarisanja
    Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.