Simptomi

Narodno pozorište (Scena Jadran)
13. maj 2011. u 19:30 časova
U Narodnom pozorištu će u petak od 19:30 časova biti odigrana predstava “Simptomi” Jordana Cvetanovića, a u režiji Filipa Marinkovića. Ova komedija iz, kako su akteri predstave rekli, crnogorskog miljea, govori o boljkama razočaranog čoveka koji nije uspeo da se snađe u ovom vremenu ludila. On odbija da prihvati da smo se svi neminovno promenili u neke druge, nama nepoznate ljude i da je dobro zamenilo ulogu sa lošim. Tako umoran i skrhan od toga što ga ni njegovi prijatelji ne razumeju i nepodržavaju, njegovo jedino utočište postaje hipohondrija, jer se bol pretvara u savremeni način komunikacije među ljudima. U predstavi igraju Jovan Ristovksi, Vladimir Grbić, Minja Peković, Vesna Kljajić Ristović, Tašana Đorđević i Marko Makivić.
Simptomi
pre 15 godina i 1 mesec
0
2468

Komentari

0
Komentara
Napiši komentar
Pošalji komentar
Dodaj grafički fajl
(do 20 MB)
    Imaš na raspolaganju 1000 karaktera
    Pravila komentarisanja
    Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.