Top teme:
"Šetajmo u prirodi" - akcija planiraskog kluba
Subotica
11. novembar 2012. u 08:00 časova
Planinarski klub Spartak u okviru akcije "Šetajmo u prirodi" organizuje još jedno pešačenje po okolini i poziva građane da im se pridruže.
Polazak je u nedelju 11. novembra u 8 časova, sa okretnice autobuske linije broj 16 u Teslinom naselju. To je poslednja stanica na novom kružnom toku, do koje se stiže autobusom broj 16, koji polazi u 7 i 30 iz Aleksandrova.
Pešačiće se stazom dužine oko 13 kilometara kroz Kirešku ulicu prema Tresetištu i Paliću.
pre 13 godina i 7 meseci
0
1710
Komentari