Javni čas vežbanja "Čvrsto sam rešila"

Gradski trg
09. jun 2012. u 17:00 časova
Širom Srbije je počela kampanja "Čvrsto sam rešila" koja predstavlja savremeni vodič za zdrav život žene u menopauzi, u organizaciji Srpskog društva za borbu protiv osteoporoze i Udruženja reumatologa Srbije. Edukativna kampanja "Čvrsto sam rešila" ima za cilj da pomogne ženema u menopauzi da upoznaju svoje telo i promene koje se u njemu odigravaju u tom periodu, da nauče kako da se zdravo hrane i kako da pravilno vežbaju u tom životnom dobu. Ovo je NEKOMERCIJALNA kampanja, sa ključnim ciljem da promoviše zdrav život žena u menopauzi. Upravo u sklopu promocije zdravog načina života, u subotu, 09. juna će biti organizovan BESPLATNI JAVNI ČAS VEŽBANJA za sve zainteresovane žene, na Trgu slobode u Subotici, sa početkom u 17 h. U sklopu javnog časa vežbanja će se održati i predavanje doktora na temu menopauze i osteoporoze a sve prisutne dame će imati priliku da se konsultuju sa njima.
Javni čas vežbanja "Čvrsto sam rešila"
pre 14 godina i 3 nedelje
0
2864

Komentari

0
Komentara
Napiši komentar
Pošalji komentar
Dodaj grafički fajl
(do 20 MB)
    Imaš na raspolaganju 1000 karaktera
    Pravila komentarisanja
    Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.