Top teme:
Jagermeister party - Gentlemen's Pub
08. oktobar 2009.
Da vidimo ko može popiti više epruvetica ledeno hladnog Jegermeistera :) Očekuju vas Jegerete Su i puno puno Jager-a! Vidimo se u četvratak u 22h!
pre 16 godina i 8 meseci
0
1274
Komentari