Top teme:
"Šetajmo u prirodi" - akcija planirasko kluba
Subotica
03. novembar 2012. u 08:30 časova
Planinarski klub Spartak poziva ljubitelje prirode da im se pridruže u akciji "Šetajmo u prirodi", u subotu 3. novembra. Okupljanje je u 8 i 30 kod okretišta autobusa broj 1A, ispred kelebijske opštine, kod samoposluge do koje se stiže autobusima 1 i 1A iz Novog naselja. Pešačiće se kroz Kelebijsku i Daščansku šumu do jezera Majdan, a zatim ka Šištaku i autobuskoj stanici broj 3, na Makovoj sedmici. Dužina planirane staze je oko 12 kilometara.
pre 13 godina i 7 meseci
0
1544
Komentari