Zapuštena javna površina u Ulici Marije Bursać

Postavi zviždaljku
Postavi zviždaljku
29. jul 2023.
Komunalno - (otpad, zagađenje, buka, javne površine) / Javna higijena (kante za smeće, kontejneri, održavanje ulica, košenje zelenih površina)

Tekst zviždaljke:

U ulici Marije Bursać u Subotici ispred kućnih brojeva 15 i 17 mesecima se nalazi zapuštena javna površina koja se polako pretvara u divlju deponiju. Pored nepokošene trave i rastinja zbog čega je omogućen normalan prolaz trotoarima, može se naći i gomila šljunka, šuta, daske, razbijeno staklo, crkotine životinja. Što je najgore navedeni objekti nisu napušteni,a za takve neodgovorne vlasnike postoje odgovarajuće sankcije.

Zapuštena javna površina u Ulici Marije Bursać
pre 2 godine i 9 meseci
0
580

Komentari

0
Komentara
Napiši komentar
Pošalji komentar
Dodaj grafički fajl
(do 20 MB)
    Imaš na raspolaganju 1000 karaktera
    Pravila komentarisanja
    Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.