Komentara: 0
Pregleda: 193

Nedovršeni radovi "Vodovoda"

Putna i građevinska infrastruktura (udarne rupe, saobraćajna signalizacija, staze...) / Održavanje puteva (udarne rupe, oštećenja kolovoza, trotoara)
05. oktobar 2025.
Postavi zviždaljku!

Tekst zviždaljke:

Nakon izvođenje radova na povezivanju vodovodne instalacije sa zgradom u Stalaćkoj ulici koju gradi,,Dinamik gradnja",JKP Vodovod i kanalizacija nisu dovršili svije radove .Kao podizvođač radova bila je firma ,,TERAX".Nije asfaltirana trasa vodovodne instalacije na puru u ul.Vatroslava Lisinskog.Rupa je svakoga dana veće i veća ,tako da postoji opasnost da će doći do oštećenja nekog od vozila ,a o buci prilikom udara točkova ne trebamo ni komentarisati.Nakon obraćanja tri puta pismenim putem JKP Vodovod i instalacija ,kao i Komunalnoj službi odgovora nije bilo.

Fotografije katastrofalnih radova oko postavljenih šahtova(Stalaćka ulica) i nedovršenih radova su u prilogu.Nadamo se u ime Stambene zajednice Stalaćka 7 da će neko od nadležnih službi reagovati na vreme i predupredi neželjene posledice.

Nedovršeni radovi "Vodovoda" Nedovršeni radovi "Vodovoda" Nedovršeni radovi "Vodovoda" Nedovršeni radovi "Vodovoda" Nedovršeni radovi "Vodovoda"
Komentara
0
Napiši komentar
Pošalji komentar
Dodaj grafički fajl
(do 20 MB)
    Imaš na raspolaganju 1000 karaktera
    Pravila komentarisanja
    Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.