"XVII Dani pčelarstva" za vikend
Udruženje „Pčela“ iz Subotice i Savez pčelarskih organizacija Srbije i Vojvodine organizuju „17. Dane pčelarstva“ od 27.-29. septembra ispred Gradske kuće, na potezu od Štrosmajerove do početka Borovo ulice.
Manifestacija će početi u petak prodajnom izložbom od 8-19 časova, a svečano otvaranje je u subotu u 10 časova, dok je kulturno-umetnički program predviđen istog dana od 10,30 i od 17 časova.
Tokom sva tri dana prodajna izložba će biti otvorena od 8-19 časova. Organizatori najavljuju učešće više od 35 izlagača iz Subotice, Centralne Srbije, Mađarske, Rumunije, Hrvatske i Bosne i Hercegovine.
Postavljeno pre 12 godina i 8 meseci
1
2382
Komentari