Nerazumevanje problema od strane nadležnih iz ED - Donji Tavankut

Postavi zviždaljku
Postavi zviždaljku
23. jun 2026.
Putna i građevinska infrastruktura (udarne rupe, saobraćajna signalizacija, staze...) / Kvar na uličnoj rasveti

ZVIŽDALJKA REŠENA!

23.06.2026. - Zviždaljka #19804 je zatvorena uz sledeći komentar:

Odgovor Elektrodistribucije Subotica:
Еkipe Ogranka ED Subotica – poslovnice Bajmok dana 23. juna bili su  na terenu, na lokaciji navedenoj u tekstu i sanirali su navedene probleme na mreži.

Tekst zviždaljke:

Ulica Marka Oreškovića danima je bez rasvete iako je sve uredno prijavljeno preduzeću rasveta, obrazloženje neizlaska je da se mora sačekati odluka nadležnih. Kojih? To niko nezna.

Druga stvar je izuzetno delikatna jer pretežno staračka domaćinstva iz ulice Matka Vukovića zbog sinoćnje oluje na ovom području u sistemu nemaju jednu fazu te s'toga nemogu kuvati niti vršiti druge radnje zbog kojih je neophodna električna energija.

Meštani su odmah kontaktirali ED u Subotici međutim upućeni su da pozovu odelenje ED u Bajmoku gde se usprkos silnom zvanju broja koji je dobijen od strane dispečera niko ne javlja.

Stvar je veoma delikatna i traži se hitno rešavanje problema.

pre 1 dan i 4 časova
0
687

Komentari

0
Komentara
Napiši komentar
Pošalji komentar
Dodaj grafički fajl
(do 20 MB)
    Imaš na raspolaganju 1000 karaktera
    Pravila komentarisanja
    Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove ovog Internet portala. Komentari su moderirani i odobravani u skladu sa opštim pravilima i uslovima.