Vikend, lepo vreme i palićka "plaža"
Letnja sezona na Paliću otvorena je zvanično danas na Peščanoj plaži i Vikend naselju, prezentacijom nove sportske discipline SUP Stand up pedalling (stojeće veslanje na dasci i vežbe pilatesa na dasci) kod Jedriličarskog kluba i rukometnim i odbojkaškim turnirom na pesku.
Sa radom je počeo i Termalni bezen na Paliću. Bazen će biti otvoren svakog dana od devet do 19 časova, cena ulaznice je 300 dinara, a za penzionere 150 dinara.
Letnju sezonu 2012. na Paliću obeležiće 30 manifestacija, poput „Klincijade“, Dani piva, muzičke i filmske večeri, kolonije, sportski turniri, gastronomske manifestacije.
Posetioci Palića imaju priliku da obiđu i nove objekte koji su sada izdati u zakup, a to su restoran „Fontana“, „bivši Del Lago“, „Delikates“ na ulazu u Muški štrand, Vila „Lujza“ i drugi koji će upotpuniti ugostiteljsku ponudu Palića.





Postavljeno pre 13 godina i 10 meseci
6
9502
Komentari