Pregleda: 1305

Vaterpolo: Spartak-Prozivka savladao Mladost (18:7)

26.11.2017. u 18:26h
U 2. kolu Prve B lige Srbije vaterpolisti Spartak-Prozivke zabeležili su ubedljivu pobedu. Subotičani su savladali Mladost iz Pančeva sa 18:7. Veoma raspoložen domaćin već je u prvoj četvrtini stekao prednost od 5:1.

Spartak Prozivka je poveo, ali su gosti ubrzo izjednačili. Dobrom igrom Spartak Prozivka je napravio seriju od 4:0 i stigao do prednosti od 5:1 što je bio rezultat prve četvrtine. Razigrani Subotičani i u drugoj četvrtini su bili ubedljivi i na poluvreme otišli uz prednost od 10:3. U nastavku meča i dalje je dominirao Spartak Prozivka. Tokom druge dve četvrtine Subotičani su još osam puta bili precizni za ukupnu pobedu od 18:7.

Spartak-Prozivka – Mladost (PA) 18:7 (5:1, 5:2, 4:2, 4:2)
Isključenja: Spartak-Prozivka 5, Mladost 6

Spartak-Prozivka: Uzelac, Č. Vrkulja, Bulajić, Ćurčin, Čonka, Lovadinov, Tonković, Vučković, Prolić, Katić, Ralić, V. Vrkulja, Zeljković, Bedić.

Mladost: Knežević, Gojković, Panajotović, Vidanović, Zečević, Jasnić, Rodić, Prelić, Ivanović, Baroš.