Pregleda: 1151

Vaterpolo: Spartak Prozivka poražen od Taša (10:14)

18.02.2020. u 09:10h
Spartak Prozivka nije uspeo da potvrdi pobedu iz Beograda u prošlom kolu. Subotičani su ovog puta, pred svojim navijačima, ostali bez bodova.

Vaterpolisti Spartak Prozivke poraženi su u 9. kolu Prve A lige Srbije od Taša rezultatom 10:14. Gosti su bili uspešniji za četiri gola i zasluženo odneli bodove.

Prva deonica pripala je Tašu koji je stekao prednost od tri gola, dok jedruga završena bez pobednika 4:4. U nastavku meča Subotičani su pokušavali da nadoknade zaostatak, ali nisu uspeli. Gosti su za gol ponovo bili bolji i poveli sa 12:8. Poslednja četvrtina protekla je u izjednačenoj igri uz po dva gola na obe strane što je gostima donelo pobedu od 14:10.

Spartak Prozivka - Taš 10:14 (2:5, 4:4, 2:3, 2:2)

Spartak Prozivka: Tojić, Čabrilo 1, Čongor, Gligorovski, Varkulja 1, Konatar 4, Ivošević 1, Gavrilović, Jarić, Klinovski, Stojanović 3, Bešić, Dmitrašinović.

Taš: Marinković, Petrović, Matović, Ćirić 2, Janjić 6, Rackov 1, Janjić 1, Radojčić 1, Janjić 1, Urošević 1, Jovanić, Jevremović, Drobnjak, Baucalo 1.