Upozorenje ekološkog inspektora opštine
29.10.2006. u 10:11h
0
1960
Zbog sezone paljenja lišća, ekološki inspektor opštine skreće pažnju građanima da nije preporučljivo da spaljuju sakupljeno lišće, zbog ugrožavanja kvaliteta vazduha u mikrosredini i ometanja suseda. Inspekcija preporučuje da se lišće kompostira, a savet se može dobiti od nadležnih opštinskih službi. Može i da se pakuje u vreće za smeće, da bi ga odnela "Čistoća".
Postavljeno pre 19 godina i 7 meseci
0
1960
Komentari