Ugrožena bezbednost pešaka
08.05.2007. u 18:27h
0
1839
S prvim danima proleća u pešačkoj zoni je osim pešaka povećan i broj dvotočkaša i četverotočkaša koji se ovim područjem kreću češće nego što bi trebalo. Na ovaj problem su ukazali brojni Subotičani koji su u situaciji da se boje za sopstvenu bezbednost u centru grada. Postavlja se pitanje zbog čega Skupština opštine i Policijska uprava u Subotici ne obavljaju svoj posao i ne kažnjavaju one koji se pešačkom zonom kreću na bicikli, motoru ili u automobilu ugrožavajući u isto vreme bezbednost pešaka koji su mahom deca i stariji sugrađani.
Postavljeno pre 19 godina i 1 mesec
0
1839
Komentari