U Subotici lane uhapšeno i osuđeno 10 pedofila
U Subotici je prošle godine otkriveno i procesuirano 10 slučajeva seksualnog zlostavljanja dece, izjavili su danas predstavnici Centra za socijalni rad gostujući u emisiji lokalne televizije "Ju eko" u Subotici.
Oni su rekli da je prošla godina bila najuspešnija u otkrivanju i procesuiranju osoba koje su optužene za pedofiliju, a za većinu je kasnije dokazano da su seksualno zlostavljali decu, te su sada u zatvoru.
Za razliku od prošle godine, u ranijim godinama prijavljivao se svega jedan do dva slučaja pedofilije godišnje.
Postavljeno pre 16 godina i 4 nedelje
2
2701
Komentari