U planu izgradnja centra za rehabilitaciju na otvorenom
Gerontološki centar u Subotici će po uzoru na dom ,,Danica’’ koji se nalazi u Maiboru da otvori igralište za odrasle.
Reč je o projektu koji u stvari predstavlja centar za rehabilitaciju lica sa telesnim disfunkcijama na otvorenom.
Igralište će da gradi firma iz Finske koja poseduje sve standarde i serftifikate Evropske Unije kako u pogledu bezbednosti tako i u pogledu kvaliteta.
Dogovoreno je da u narednih nekoliko meseci, predstavnici doma ,,Danica’’ posete Gerontoloski centar, Subotica kada bi se potpisao sporazum o saradnji sa posebnim osvrtom na zajedničkom učešću na evropskim projektima.
Postavljeno pre 12 godina i 8 meseci
1
3138
Komentari