Treće mesto SSK "Vojnik" za kraj uspešne sezone
Streljačko-streličarski klub "Vojnik" iz Subotice nastupio je u nedelju u Lazarevcu na prvenstvu Srbije u najzahtevnijoj disciplini - Vojnička puška 7.9 mm 3X10 trostav, kao i 20 hitaca ležeći.
U disciplini 3X10 hitaca trostav ekipa je osvojila treće mesto i tako po rečima predsednika kluba, Đure Kljajića, vrlo uspešno okončala takmičarsku sezonu.
Subotički tim je nastupio u sastavu: Tibor Marton, Zorica Zadrić i Dragoslav Radaković.
Postavljeno pre 8 godina i 8 meseci
2
1440
Komentari